Strona główna » z życia szkoły » Razem zorganizowaliśmy wspaniałe wydarzenie szkolne – dziękujemy!

Razem zorganizowaliśmy wspaniałe wydarzenie szkolne – dziękujemy!

iLUSTRACJAKażde życie jest piękne,
kiedy myślimy o innych.
Devalour

W dniach 31.05 – 01.06.2016 r. wraz ze Szkołą Podstawową im. Astrid Lindgren z Falkenbergu nad Elsterą realizowaliśmy w naszej placówce międzynarodowy projekt „Poznajmy się przez zabawę – spotkanie integrujące społeczności szkolne”, dofinansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży i środków własnych Gminy Otyń. Dzieci z Niemiec miały też okazję wspólnie z naszymi uczniami świętować Dzień Dziecka.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Zespołu Szkół w Niedoradzu pragną podziękować Radzie Rodziców i Radzie Sołeckiej wsi Niedoradz za ogromną pomoc organizacyjną, finansową i rzeczową, wielką życzliwość i bezinteresowną pracę na rzecz dzieci polskich i niemieckich. Państwa dobra wola i zaangażowanie pomagają nam stworzyć warunki do pogłębiania i rozwoju dalszej współpracy szkół, a naszym dzieciom umożliwiają kontakt z rówieśnikami z zagranicy. Państwa praca została doceniona przez dyrekcję szkoły niemieckiej, która z podziwem obserwowała, jak włączają się Państwo w życie naszej szkoły.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Państwa Kingi i Mariusza Gąsiorowskich, za zaproszenie nas do swojego gospodarstwa. Dzięki Państwa uprzejmości mogliśmy wspólnie zorganizować dla dzieci ognisko z kiełbaskami, zabawami ruchowymi i muzyką na świeżym powietrzu.

Panu Robertowi Kotlarskiemu i jego synom, Sebastianowi i Adamowi, dziękujemy za oprawę muzyczną ogniska i festynu z okazji Dnia Dziecka.

Dziękujemy Pani Kamili Kuligowskiej za czas poświęcony na szukanie sponsorów nagród na festyn szkolny. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Pani zaangażowania. Ponad 700 nagród zabranych przez Panią sprawiły dzieciom niewypowiedzianą radość.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom naszych uczniów, którzy poświęcili swój czas i pieniądze i upiekli ciasto dla gości oraz uczestników festynu szkolnego. W sumie naliczyliśmy 22 ciasta, co oznacza, że zaangażowali się Rodzice wszystkich klas, a także oddziału przedszkolnego.

Dziękujemy Państwu za pomoc w przygotowaniu posiłków dla uczestników projektu oraz za obsługę stoiska gastronomicznego w trakcie festynu. Szczególnie wiele czasu poświęcił nam Pan Arkadiusz Jędraszak, ale nie zapominamy i o wszystkich innych pomagających nam Paniach i Panach.

Dziękujemy również za każdy inny drobny gest i okazane wsparcie – także osobom spoza grona Rady Rodziców. Jesteśmy dumni, że mamy u boku tak wspaniałych ludzi o wielkich sercach i rękach gotowych nieść pomoc. Prawdziwie zasłużyli Państwo na tytuł Przyjaciela Szkoły.

Archiwum strony

Poczta pracownicza