Strona główna » z życia szkoły » Reaktywacja Szkolnego Klubu Gier Planszowych

Reaktywacja Szkolnego Klubu Gier Planszowych

skgp-zagrajZ dniem 1 grudnia 2016 powróciliśmy w naszej szkole do cotygodniowej, wspólnej zabawy przy grach planszowych. Spotkania Szkolnego Klubu Gier Planszowych „Zagraj” odbywać się będą w czwartki w godzinach 13.30 – 14.30 w sali 211.

Na miejscu, do dyspozycji uczestników jest spora biblioteczka gier – po części znanych już nam ze spotkań w latach poprzednich, ze szkolnych festiwali gier „Zagraj rodzinnie” czy ze wspólnych spotkań z naszymi, również lubiącymi planszówki, przyjaciółmi ze Szkoły Podstawowej im. A. Lindgren w Falkenbergu.

Poza grami z biblioteczki szkolnej pojawią się też na zajęciach nowe tytuły, spróbujemy też wymyślić własną grę o bezpieczeństwie w sieci. W ten sposób chcemy dołożyć naszą cegiełkę do konkursu Bezpiecznie Tu i Tam, w którym nasza szkoła bierze udział. Mamy też kilka innych pomysłów na ciekawe spędzenie czasu przy grach i w miłym towarzystwie. W najbliższy czwartek na przykład będziemy projektować własne karty do naszej ulubionej ostatnio gry Speed Cubs.

Wszystkich Uczniów, ale także Rodziców i Dziadków, którzy mają czas w czwartki o 13.30, zapraszamy do wspólnego grania. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmu z naszego pierwszego w tym roku szkolnym planszówkowania.

Archiwum strony

Poczta pracownicza