Strona główna » z życia szkoły » Dzień Chłopaka w naszym przedszkolu

Dzień Chłopaka w naszym przedszkolu

Każdy przedszkolak dobrze wie,
Że kiedy wrzesień kończy się,
Od najmłodszego aż po starszaka,
Wszyscy świętują Dzień Chłopaka.

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy w życiu przedszkola np.: o Dniu Babci i Dziadka, Dniu Mamy i Taty, urodzinach i imieninach bliskich nam osób. W oddziale przedszkolnym w Niedoradzu równie ważne jest także święto, które corocznie obchodzimy 30 września. W tym właśnie dniu – pod opieką pani Wiolety Pelc, nauczycielki Jolanty Piechowiak i pani Pauliny Duckiej – przedszkolaki wzięły udział w uroczystości z okazji Dnia Chłopaka. Dziewczynki i panie złożyły chłopcom najlepsze życzenia. Nie zabrakło zabaw z  balonami i pląsów przy muzyce,  przy których wszyscy świetnie się bawili.

Archiwum strony

Poczta pracownicza