Strona główna » z życia szkoły » Kolejny laur w Trzymaj formę!

Kolejny laur w Trzymaj formę!

W poniedziałek, 13 listopada 2017 r.,  w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze odbyła się konferencja podsumowująca kolejną edycję konkursu na projekt edukacyjny najpełniej realizujący założenia programu „Trzymaj Formę”. Podczas tego spotkania nasza szkoła odebrała nagrodę w wysokości 1000 zł za zajęcie pierwszego miejsca w województwie lubuskim.

Serdecznie gratulujemy wszystkim realizatorkom projektu: Anastazji Ćmiel, Wioletcie Dylczak, Marii Gąsiorowskiej, Pauli Marek, Julii Oleksiak, Weronice Pelc, Natalii Rekiel, Amelii Więcek, Roksanie Żukowskiej oraz absolwentkom naszej szkoły Annie Dylczak i Martynie Potędze. Winszujemy także koordynatorce projektu w szkole i opiekunce naszych uczennic – pani Dominice Kosidło.

Relację z konferencji podsumowującej wyniki konkursu, wzbogaconą licznymi zdjęciami, można przeczytać na stronie Urzędu Marszałkowskiego. Z kolei regionalny oddział telewizji TVP3 wyemitował reportaż relacjonujący to wydarzenie. Wśród jego bohaterów jest m.in. Paula Marek z klasy III G.

Archiwum strony

Poczta pracownicza