Strona główna » z życia szkoły » Dzień Misia

Dzień Misia

W piątek 24.11.2017r. przedszkolaki z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I i II uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Misia Pluszowego. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, różowe. Nasza sala przedszkolna zamieniła się w Misiową Krainę.

Wspólne spotkanie rozpoczęło się od przypomnienia historii Święta Pluszowego Misia. Następnie dzieci obejrzały prezentację multimedialną i poznały historię niedźwiedzia Wojtka, który został żołnierzem. Przedszkolaki i uczniowie wysłuchali fragmentów książki Ł. Wierzbickiego pt. ” Dziadek i niedźwiadek”, które przeczytał dyrektor szkoły, pan Wiesław Szklarz. Potem był czas na misiowe tańce i misiowe kolorowanki oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Dzień Misia przyniósł wszystkim wiele uśmiechu. Jednak najwięcej radości sprawiła dzieciom sama okazja do zaprezentowania swojego misia kolegom i koleżankom oraz możliwość zabawy za swoim ukochanym Przyjacielem.

Archiwum strony

Poczta pracownicza