Strona główna » z życia szkoły » Klasa II na warsztatach w Zaborze

Klasa II na warsztatach w Zaborze

Gdzie się nie obejrzeć, widać, że rozpoczął się już czas świątecznych przygotowań. Klasa druga, pełna radości w oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia, czwartek, 7 grudnia 2017 r., spędziła twórczo i pracowicie w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze. Pod fachową opieką instruktorów dzieci wykonywały świąteczne ozdoby. A ponieważ czas pozostały do świąt pozwala jeszcze na dotrzymanie tradycji wysyłania kartek świątecznych z życzeniami, klasa wykonała także piękne, błyszczące kartki z przygotowanych dla nas materiałów.

Mogliśmy również skorzystać z budki fotograficznej, drukującej zakładki do książki z zamieszczonym na niej naszym zdjęciem oraz podziwiać piękne krajobrazy naszego regionu. Poznaliśmy też pokrótce etapy, potrzebne urządzenia do produkcji wina.

Dziękujemy Kierownictwu ośrodka za szczególnie ciepłe przyjęcie, miłą atmosferą oraz poczęstunek. Rodzicom wychowawczyni klasy, pani Zuzanna Gabrysiak, przekazuje w tym miejscu serdeczne podziękowania za inicjatywę, współpracę i dowóz dzieci na warsztaty.

Archiwum strony

Poczta pracownicza