Strona główna » z życia szkoły » Ten magiczny czas

Ten magiczny czas

Półmrok, zapach świerków, śpiew pięćdziesięciorga dzieci i nasza sala gimnastyczna wypełniona gośćmi po brzegi. Tak rozpoczął się świąteczny program artystyczny przygotowany przez uczniów kl. IV, VI i VII. Inicjatywą dyrektora szkoły, Wiesława Szklarza, było wspólne bożonarodzeniowe spotkanie uczniów, ich rodziców, nauczycieli i mieszkańców wsi. Realizacją projektu zajęła się p. Iwona Stefaniak. Pomagały jej p. Małgorzata Gabriel i p. Daria Królik.

Bardzo cieszyliśmy się z obecności tak wielu mieszkańców Niedoradza. Zaproszenie przyjęła również pani wójt, Barbara Wróblewska, pani sekretarz – Halina Malczewska, przewodnicząca Rady Gminy, pani Aneta Smolicz z radnymi gminy Otyń oraz sołtys Niedoradza, pan Kazimierz Olszewski. Wspólnie stworzyliśmy radosną atmosferę i razem weszliśmy w magiczny czas Bożego Narodzenia. Pomogły nam w tym zimowe wesołe piosenki, polskie kolędy w ciekawych aranżacjach i udział publiczności. Marysia Gąsiorowska i Julian Metack zatańczyli quickstepa do piosenki Merry Christmas everyone.

Niespodzianką dla wszystkich było spotkanie ze św. Mikołajem, który z ekranu przemówił specjalnie dla zebranych gości, pokazał zdjęcia naszych uczniów i złożył wszystkim życzenia świąteczne.

W ten magiczny wieczór również Rada Rodziców przygotowała niespodziankę dla wszystkich. Każde dziecko dostało paczkę od św. Mikołaja, ale najpierw wychowawcy musieli wykonać trudne zadania.

Dziękujemy rodzicom uczniów za pomoc w przygotowaniu dekoracji i za zaangażowanie w stworzenie magicznej atmosfery świąt Bożego Narodzenia.

Poniżej prezentujemy w formie filmowej najciekawsze momenty tego magicznego wieczoru:

Archiwum strony

Poczta pracownicza