Strona główna » z życia szkoły » Zagraj-owo rozpoczęliśmy majowy weekend

Zagraj-owo rozpoczęliśmy majowy weekend

Upragniony majowy weekend nareszcie nadszedł. Każdy z nas na pewno miał swój własny pomysł, jak go rozpocząć. Niektórzy z nas wybrali zabawę przy grach planszowych. Z wielką radością powitaliśmy przy naszych stołach Natalię, Michalinę i Zosię, które pojawiły się na spotkaniu klubu „Zagraj” po raz pierwszy. Z kolei Mikołaj przyprowadził babcię, której z zapałem pokazywał i tłumaczył swoje ulubione planszówki. Potem dołączyła do nas mama Mikołaja. Nie musimy chyba przypominać, jak bardzo cieszy nas każdy grający z nami rodzic, babcia lub dziadek.

Co tym razem pojawiło się na stolikach? Mikołaj dał się poznać jako fan „Dino kontra Dino”. Może trochę dlatego, że jest naprawdę niezły w tę grę. Na filmiku możecie obejrzeć fragment rozgrywki:


Zagraliśmy także w „Krówkę w kuchni”, bo dziewczynki bardzo chciały tę grę poznać. „Myszki w ogrodzie” dostały się tym razem w ręce starszych graczy, którzy potraktowali ją jako rozgrzewkę przed „Na końcu języka” i „Scrabblami”. Pograliśmy także w nieśmiertelne „Speed cubs”, a na wyciszenie pobawiliśmy się w zgadywanki przy bogato ilustrowanym „Rategarten” (pol. „Ogród zagadek”).

Weekend rozpoczęty w tak miły sposób i w tak dobrze bawiącym się wspólnie towarzystwie może już być tylko jeszcze lepszy. Wszystkim uczestnikom spotkań Szkolnego Klubu Gier Planszowych „Zagraj” życzymy wspaniałego wypoczynku – na wolnym powietrzu też można grać w planszówki! I zapraszamy na spotkanie w piątek 11.05.2018 r.

Archiwum strony

Poczta pracownicza