Strona główna » z życia szkoły » Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji od wielu lat uczniowie składają życzenia swoim nauczycielom.12 października 2018 r. w Szkole Podstawowej w Niedoradzu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pani Wanda Trzeciak – wizytator kuratorium oświaty, Pani Barbara Wróblewska – burmistrz Otynia, Pani Halina Malczewska – sekretarz Gminy Otyń, Pani Krystyna Nadolska – skarbnik Gminy Otyń, Pani Iwona Przygrodzka – przewodnicząca Rady Rodziców, ksiądz Zbigniew Tartak – proboszcz parafii w Otyniu, Rodzice oraz emerytowani pracownicy naszej szkoły.

Uczniowie pod kierunkiem pań Katarzyny Cybulskiej i Marii Szklarz przygotowali część artystyczną, w której wierszami i piosenkami dziękowali za trud i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie.

Wiele ciepłych słów i życzeń padło z ust zaproszonych gości, były kwiaty i słowa uznania dla dyrekcji, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Pani Burmistrz Barbara Wróblewska wręczyła uczennicy Marii Gąsiorowskiej i uczennicy Natalii Rekiel Stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz przybyłym gościom i wręczyli piękne upominki.

W imieniu rodziców życzenia złożyła pani Iwona Przygrodzka – przewodnicząca Rady Rodziców,  która wręczyła pracownikom szkoły wielki tort i zaprosiła na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Pani burmistrz wręczyła panu dyrektorowi nagrodę burmistrza oraz kwiaty wszystkim pracownikom szkoły. Dyrektor szkoły nagrodził wyróżniających nauczycieli i pracowników administracji i obsługi nagrodami dyrektora szkoły. Święto edukacji zakończyły rozmowy przy kawie i torcie pracowników szkoły z zaproszonymi gośćmi.

Archiwum strony

Poczta pracownicza