Strona główna » z życia szkoły » Podziękowania za Ferie 2019

Podziękowania za Ferie 2019

Kończymy nasze pełne radości ferie. To dobry moment żeby podziękować wszystkim, dzięki którym dzieci spędziły tak atrakcyjne czas.

Wielkie podziękowania należą się Panu Dyrektorowi Wiesławowi Szklarzowi za pomoc w zorganizowaniu ferii oraz za wsparcie przy ich realizacji. Z pewnością nic by nam się nie udało zrobić, gdyby nie nasi kochani nauczyciele: przede wszystkim Pani Katarzyna Cybulska, a także Pani Beata Linkiewicz, Pani Zuzanna Gabrysiak, Pani Marta Słońska i Pani Jolanta Piechowiak oraz Pan Witold Osiński. Ci Państwo poświęcili swój wolny czas na opiekę nad naszymi dziećmi. Wspaniałymi opiekunkami były również Pani Urszula Matkowska i Jolanta Kmieć.

Trzeba zaliczyć do niezastąpionych opiekunów kochane mamy, Panie Monikę Ciechanowicz, Magdalenę Banach, Martę Gromek, Wiolettę Wiśniewską i Martę Kołtko, które niejednokrotnie poświęciły swój urlop, aby opiekować się dziećmi podczas wyjazdów.

Nie byłoby spotkań i wyjazdów za symboliczną kwotę, gdyby nie nasi wspaniali sponsorzy na czele z Panią Burmistrz Barbarą Wróblewską. Dziękujemy zawsze nas wspierającym państwu Kindze i Mariuszowi Gąsiorowskim oraz Radzie Sołeckiej Wsi Niedoradz. Nie możemy zapomnieć o Panu Waldemarze Bojko i Kole Łowieckim Słonka, dzięki któremu odbył się zajęcia w poniedziałek. Wspomagali nas również Państwo Magdalena i Rafał Gotowiec oraz nasz radny Pan Zbigniew Bereś. Również nasz sprawdzony już wielokrotnie przyjaciel szkoły, Firma SOLPASZ z Nowej Soli wspomogła nas w organizacji ferii.

Podziękowania za współpracę ślemy także Parkowi Trampolin Skokoloko z Zielonej Góry, Chatce Małgorzatki za piernikowe warsztaty i Pani Annie i Panu Kamilowi Ast.

Wielkie, wielkie dzięki, bo bez Was wszystkich cudowne ferie 2019 nie odbyłoby się. Wy spowodowaliście u naszych dzieci uśmiech, który nie schodził z ich twarzy przez cały ten tydzień. Takie inicjatywy, jak nasza, są bardzo potrzebne. A dowodem jest ilość uczestników. W pierwszym i drugim dniu ponad 40 dzieci, w trzecim ok. 80, w czwartym ponad 40 i w piątym ok. 50. Razem możemy wszystko! Jeszcze raz wszystkim państwu dziękuję za poświęcony czas, a przede wszystkim za serce okazane uczniom naszej szkoły.

Przewodnicząca Rady Rodziców, Iwona Przygrodzka.

Archiwum strony

Poczta pracownicza