Strona główna » z życia szkoły » Ferie 2019 – dzień 5

Ferie 2019 – dzień 5

Dekorowanie pierników to świetna zabawa! W piątek 19 stycznia odbyły się warsztaty, które pobudzały wiele zmysłów, a najbardziej … węch. W całej szkole unosił się zapach miodowych pierników, wywołujący w nas wiele miłych skojarzeń. Po wysłuchaniu historii powstania ciasta piernikowego i poznaniu jego tajnych składników, które przedstawiła Pani Małgorzata Kościelak z Ciastkarni Chatka Małgorzatki w Zielonej Górze, uczestnicy z wielkim zaangażowaniem przystąpili do dekorowania piernikowych serc. Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne. Wiele z nich było przygotowywanych z myślą o zbliżającym się Dniu Babci i Dziadka.

Szkoda, że był to ostatni dzień pełnych wrażeń ferii, które uczniowie naszej szkoły spędzili w bardzo atrakcyjny sposób.

Z inicjatywy Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Iwony Przygrodzkiej odbyło się spotkanie z Panią Burmistrz Barbarą Wróblewską, Dyrektorem Szkoły Panem Wiesławem Szklarzem, Radą Sołecką Niedoradza,  Radnym Panem Zbigniewem Beresiem i jednym ze sponsorów  Panem Waldemarem Bojko oraz nauczycielami.

Pani Burmistrz podziękowała Radzie Rodziców, Dyrektorowi Szkoły, członkom Rady Sołeckiej, sponsorom  oraz nauczycielom za wspaniałą współpracę, zorganizowanie atrakcyjnych ferii zimowych  oraz opiekę  nad uczestnikami podczas spotkań  warsztatowych i wyjazdów.  Pani Iwona Przygrodzka podziękowała wszystkim za wspieranie działań oraz inicjatyw realizowanych przez Radę Rodziców oraz otwarte serca na potrzeby uczniów. Nie zabrakło także słodkiego piernikowego serca dla uczestników spotkania.

Archiwum strony

Poczta pracownicza