Strona główna » z życia szkoły » Rekolekcje wielkopostne

Rekolekcje wielkopostne

W dniach 13 – 15 marca br w naszej szkole odbywały się rekolekcje wielkopostne, które poprowadził ks. Piotr Juckiewicz, wikariusz z Bytnicy. Dla uczęszczających na lekcje religii uczniów naszej szkoły był to wspaniały czas słuchania Boga, uczenia się Jego mądrości i wzrastania w tym, co dobre.

Ksiądz Piotr trudne prawdy wiary tłumaczył nam w prosty i obrazowy sposób. Było dużo śpiewu, ale i ….doświadczeń chemicznych. Tak. Brudna woda po wlaniu tajemniczej substancji stawała się ponownie biała, obrana ze skórki pomarańcza wędrował na dno szklanego naczynia, a cała pomarańcza unosiła się na powierzchni wody itd.

Dziękujemy księdzu Piotrowi za wspólny, piękny czas. Bóg zapłać!!!

Archiwum strony

Poczta pracownicza