Strona główna » z życia szkoły » Małgosia laureatką w olimpiadzie PCK.

Małgosia laureatką w olimpiadzie PCK.

Jakże emocjonujący dla naszych uczniów okazał się etap okręgowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Oczekiwaniu na ogłoszenie wyników testu towarzyszyła cisza i wyczuwało się napięcie. Do sali wchodzi przewodniczący komisji konkursowej i podaje informację – dwie osoby zdobyły tę samą ilość punktów, konieczna dogrywka o pierwsze miejsce. Pada nazwisko Małgorzata Bojczuk.

Wielki sukces Małgosi ! II miejsce w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów.

Gratulacje, nagrody i dyplomy od organizatorów i współuczestników olimpiady. Miłym akcentem jest również podkreślenie przez jury oryginalności działań prozdrowotnych organizowanych na terenie naszej szkoły.

Gratulujemy Małgosi, a także opiekunowi Szkolnego Koła PCK, Pani Zuzannie Gabrysiak i życzymy dalszych sukcesów.

Archiwum strony

Poczta pracownicza