Strona główna » z życia szkoły » O zdrowy tryb życia!

O zdrowy tryb życia!

Aby zwrócić uwagę światowych przywódców na najbardziej palące i zaniedbane problemy społeczeństw na świecie od 1950 r. w dniu 7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. By uczcić to święto, a tym samym uczulać dzieci i młodzież na niepodważalną wartość każdego człowieka i jego zdrowie zorganizowaliśmy Szkolny Turniej Wiedzy o Zdrowiu połączony z części artystyczną.

Inscenizacja pt. „ Żeby zdrowym być” w wykonaniu uczniów kl. III gimnazjum i kl. III SP w sposób żartobliwy poruszała powyższe kwestie, a rapowana piosenka trzecioklasistów wskazywała na wagę słów w relacjach międzyludzkich. Wiedzą o zdrowiu, sprawnością fizyczną, oraz kreatywnością wykazywali się uczniowie wszystkich klas, za co otrzymali stosowne dyplomy.

Bardzo miłym akcentem tego wydarzenia był przygotowany przez Szkolny Wolontariat poczęstunek w postaci owoców i warzyw. Chrupaliśmy z apetytem- DZIĘKUJEMY.

Wszystkim uczniom z klasy III gimnazjum oraz tym, którzy z uśmiechem i zaangażowaniem uczestniczyli w zabawie, okazali pomoc i wsparcie SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Koordynatorem Światowego Dnia Zdrowia w naszej szkole była Pani Zuzanna Gabrysiak.

Archiwum strony

Poczta pracownicza