Strona główna » z życia szkoły » Zagraj rodzinnie z turniejem „Super Farmera” – relacja

Zagraj rodzinnie z turniejem „Super Farmera” – relacja

W mroźne środowe popołudnie, 20. lutego 2013 roku, w naszej szkole aż gorąco było od emocji. Tego dnia, w ramach drugiego już festiwalu gier „Zagraj rodzinnie”, rozegraliśmy turniej w grę „Super Farmer.” Dzięki wsparciu wydawnictwa Granna – za które w tym miejscu serdecznie dziękujemy – na bez mała 50 uczniów i uczennic z klas I – VI czekały stoły z nowo rozpakowanymi i gotowymi do gry egzemplarzami „Super farmera” oraz nagrody rzeczowe.

Po krótkiej prezentacji multimedialnej przypominającej zasady gry i reguły turnieju, rozpoczęła się zawzięta rywalizacja. Bardzo szybko okazało się, że wśród małych graczy są osoby z prawdziwą duszą przedsiębiorcy. Pierwsze kompletne hodowle zgłoszono sędziującym nauczycielom i rodzicom już sporo przed upływem czasu przeznaczonego na rozgrywkę. W kolejnych etapach turnieju było oczywiście jeszcze bardziej interesująco. Ostatecznie czterema najlepszymi „Super Farmerami” okazali się: Maciej Dylczak z klasy II, Karol Babiarczuk z klasy III, Wiktor Stankiewicz z klasy IV oraz Kacper Głębocki z klasy VI. Finalistom nagrody wręczyła dyrektor szkoły, pani Urszula Wiśniewska.  Wszyscy pozostali uczestnicy turnieju otrzymali nagrody pocieszenia.

Oczywiście także ci uczestnicy naszego mini-festiwalu gier, którzy nie brali udziału w turnieju, mogli znaleźć okazję do dobrej zabawy. Do dyspozycji gości była bogata biblioteczka Szkolnego Klubu Gier Planszowych „Zagraj” oraz osobna sala, gdzie z dala od turniejowego zgiełku można było oddać się rodzinnej zabawie.

Na koniec warto podkreślić, że „Zagraj rodzinnie” nie byłby wcale taki rodzinny, gdyby nie obecność Rodziców. Tym wszystkim z Państwa, którzy znaleźli czas na wspólną zabawę ze swoją pociechą – serdecznie dziękujemy. Radość dziecka, które wie, że Mama i Tata są gotowi być częścią nie tylko jego edukacji, ale też zabawy – to bezcenna nagroda.

Specjalne podziękowania należą się też dwóm najbardziej zaangażowanym w przygotowanie festiwalu członkom Szkolnego Klubu Gier Planszowych „Zagraj”, uczennicom klasy III gimnazjum – Oli Kokoszy i Andżelice Sabadach.

Aby obejrzeć zdjęcia z wydarzenia, kliknij w okładkę albumu na początku artykułu

Archiwum strony

Poczta pracownicza